אודות פרי נדל"ן מקבוצת אלדד פרי - מרעיון לביצוע מושלם.

פרי נדל"ן הינה הזרוע הנדל"נית של קבוצת אלדד פרי. החברה נחשבת למקצועית ופורצת דרך ומתמחה בתכנון פרויקטים, השבחת קרקעות ובבנייה למגורים ולמסחר בארץ ובעולם.

החברה פועלת בתחומי בנייה למגורים ולמסחר, התחדשות עירונית, תכנון והשבחת קרקעות וארגון וניהול קבוצות רכישה. פרי נדל"ן עוסקת כיום בתכנון ובנייה של מעל 1,500 יחידות דיור בישראל חלקן במתכונת יזמות וחלקן במסגרת קבוצות רכישה. החברה מעניקה ללקוחותיה מעטפת שירותים כוללת בסטנדרט הגבוה ביותר, וכן ליווי מומחים מובילים בתחומם בארץ בתחומי הבנייה, התכנון וההיבט המשפטי. לחברה רשת עסקית ענפה והיכרות עם גופים מובילים בתחומי הנדל"ן, ונכונות להציע פתרונות יצירתיים המותאמים לצרכים המיוחדים של לקוחותיה.

יתרונה הגדול של חברת פרי נדל"ן הוא מתן מעטפת שירותים מושלמת, one stop shop, ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, לכלל הפרויקטים במחלקת הנדל"ן ובמחלקת ההשקעות של החברה:

  • ליווי של אנשי מקצוע מומחים מהשורה הראשונה בתחום הבנייה, תכנון, השקעות ומשפט.
  • מחלקת תכנון הכוללת אנשי מקצוע מהמובילים בארץ.
  • ליווי שוטף ע"י המחלקה המשפטית של קבוצת אלדד פרי, המתמחה בתחום הנדל"ן והמיסוי.
  • מערכת קשרים ענפה עם גופים מובילים בתחום הנדל"ן והמימון.
  • מכוונות טוטאלית ללקוחות החברה ומתן פתרונות יצירתיים ומקצועיים לצרכיהם השונים.
לקוחות מרוצים
מ"ר בנייה
ש"ח היקפי בנייה

חזון ואסטרטגיה

האסטרטגיה של החברה כוללת - מיקוד בפעילות הליבה בתחומי היזמות בנדל"ן ומיצובה כמובילה בתחום.
המדיניות העסקית של החברה נשענת על איתור הזדמנויות בנדל"ן, ניהול ותכנון הפרויקטים ברמה איכותית ובשיווק יעיל .
העוצמה הכלכלית של החברה בא לידי ביטוי, בין היתר, על-ידי יצירת סינרגיה ושיתופי פעולה עסקיים בין משקיעים ובין חברות אחיות בקבוצה; יצירת מחזור הכנסות יציב לאורך זמן ומינוף יכולות הניהול לצורך צמיחה עתידית.
ההקפדה של החברה כי יש לשים את דיירי ורוכשי הפרויקטים במרכז תשומת הלב ולהתאים את הפרויקט ושלביו לצרכיהם השונים לרבות גמישות תכנונית, פיתוח סביבתי, מפרט טכני עשיר ועוד.
הניסיון המקצועי העשיר של החברה ועובדיה , הירידה לפרטים הקטנים ויכולתה הפיננסית האיתנה - כל אלו שמו את חברת פרי נדל"ן כאחת מחברות הנדל"ן המובילות בישראל.
החזון הוא להמשיך ליצור וליזום בשנים הקרובות פרויקטים ייחודיים ואיכותיים בתחום הנדל"ן למגורים.

הנהלה

אלדד פרי

אלדד פרי
יו״ר ומנכ״ל הקבוצה

אלדד פרי הנו מייסד ובעלי קבוצת אלדד פרי. החל את דרכו בהקמת משרד עורכי דין בשנת 2004, ולאחר שצבר מומחיות בתחום הנדל"ן הרחיב את עסקיו לתחומי פעילות חדשים. כיום מחזיק פרי בבעלות מלאה בקבוצת אלדד פרי ובחברות המאוגדות תחתיה, מתחומי עריכת הדין, הנדל"ן והיזמות.
אלדד פרי מחזיק ברשיון לעריכת דין בישראל.

יצחק לקס
מנכ"ל פרי נדל"ן

עו"ד. מנהל. איש עסקים הפועל בתחומי הנדל"ן, כיהן משך שנים רבות בתפקידי ניהול בכירים במשק הישראלי בתחומים מגוונים.

בין יתר תפקידיו כיהן לקס כיו"ר קרן מכבי שרותי בריאות וכיו"ר מכבידנט. בנוסף כיהן כיו"ר קרן הפנסיה של לשכת עוה"ד וכיו"ר איילון אחזקות. בתחום התשתיות כיהן כדח"צ בחברת החשמל. כיהן בחברות ציבוריות בתחום הנדל"ן ועד לאחרונה כיהן כיו"ר עמידר. נוסף על תפקידו כיום כמנכ"ל קבוצת פרי נדל"ן, מכהן לקס כיו"ר כפר המכבייה ובעוד גופים הפועלים למען החברה בישראל ללא כוונת רווח.

טימור גרסימוב

טימור גרסימוב
סמנכ"ל פיתוח עסקי

חבר הנהלה, אחראי על ניהול פרויקטים מורכבים וחוצי ארגון ועל הרחבה והעמקת הפעילות העסקית תוך התמחות בשוק הישראלי, במזרח אירופה ובאפריקה.
במסגרת תפקידו, אחראי בין היתר על הפעילות השוטפת מול לקוחות קיימים ועל בניית שיתופי פעולה אסטרטגיים מול לקוחות חדשים. טרם הצטרפותו לקבוצת אלדד פרי עבד בקבוצת IDB ושימש כעובד במטה היו"ר וכעוזרו האישי של יו"ר הקבוצה מר נוחי דנקנר.  

שי מעודד

שי מעודד
סמנכ״ל כספים

שי מעודד הינו רואה חשבון וחבר לשכת רואה חשבון בישראל.
בעל ניסיון רב בביקורת חברות נדל"ן ציבוריות ופרטיות וכן בניהול פיננסי של פרויקטי נדל"ן.
מחזיק ב- BA במנהל עסקים וחשבונאות וכן ב- MA במשפטים

אריאל בירנבאום
מנהל שיווק

אריאל בירנבאום הינו מנהל השיווק של קבוצת אלדד פרי. בעל ניסיון וידע של שנים רבות בעולמות השיווק והפרסום. אחראי על התווית האסטרטגיה השיווקית של הקבוצה וניהול כלל מערך השיווק והפרסום המסורתי לצד הדיגיטלי. שימש בעברו בתפקידים בכירים במשרדי פרסום תוך טיפול בלקוחות הגדולים במשק הישראלי.
מחזיק בתואר BA  במנהל עסקים.