אודות פרי נדל"ן מקבוצת אלדד פרי

פרי נדל"ן הינה הזרוע הנדל"נית של קבוצת אלדד פרי. החברה נחשבת למקצועית ופורצת דרך ומתמחה בתכנון פרויקטים, השבחת קרקעות ובבנייה למגורים ולמסחר בארץ ובעולם.

החברה פועלת בתחומי בנייה למגורים ולמסחר, התחדשות עירונית, תכנון והשבחת קרקעות וארגון וניהול קבוצות רכישה. פרי נדל"ן עוסקת כיום בתכנון ובנייה של מעל 1,500 יחידות דיור בישראל חלקן במתכונת יזמות וחלקן במסגרת קבוצות רכישה. החברה מעניקה ללקוחותיה מעטפת שירותים כוללת בסטנדרט הגבוה ביותר, וכן ליווי מומחים מובילים בתחומם בארץ בתחומי הבנייה, התכנון וההיבט המשפטי. לחברה רשת עסקית ענפה והיכרות עם גופים מובילים בתחומי הנדל"ן, ונכונות להציע פתרונות יצירתיים המותאמים לצרכים המיוחדים של לקוחותיה.

יתרונה הגדול של חברת פרי נדל"ן הוא מתן מעטפת שירותים מושלמת, one stop shop, ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, לכלל הפרויקטים במחלקת הנדל"ן ובמחלקת ההשקעות של החברה:

  • ליווי של אנשי מקצוע מומחים מהשורה הראשונה בתחום הבנייה, תכנון, השקעות ומשפט.
  • מחלקת תכנון הכוללת אנשי מקצוע מהמובילים בארץ.
  • ליווי שוטף ע"י המחלקה המשפטית של קבוצת אלדד פרי, המתמחה בתחום הנדל"ן והמיסוי.
  • מערכת קשרים ענפה עם גופים מובילים בתחום הנדל"ן והמימון.
  • מכוונות טוטאלית ללקוחות החברה ומתן פתרונות יצירתיים ומקצועיים לצרכיהם השונים.
לקוחות מרוצים
מ"ר בנייה
ש"ח היקפי בנייה

חזון ואסטרטגיה

האסטרטגיה של החברה כוללת - מיקוד בפעילות הליבה בתחומי היזמות בנדל"ן ומיצובה כמובילה בתחום.
המדיניות העסקית של החברה נשענת על איתור הזדמנויות בנדל"ן, ניהול ותכנון הפרויקטים ברמה איכותית ובשיווק יעיל .
העוצמה הכלכלית של החברה בא לידי ביטוי, בין היתר, על-ידי יצירת סינרגיה ושיתופי פעולה עסקיים בין משקיעים ובין חברות אחיות בקבוצה; יצירת מחזור הכנסות יציב לאורך זמן ומינוף יכולות הניהול לצורך צמיחה עתידית.
ההקפדה של החברה כי יש לשים את דיירי ורוכשי הפרויקטים במרכז תשומת הלב ולהתאים את הפרויקט ושלביו לצרכיהם השונים לרבות גמישות תכנונית, פיתוח סביבתי, מפרט טכני עשיר ועוד.
הניסיון המקצועי העשיר של החברה ועובדיה , הירידה לפרטים הקטנים ויכולתה הפיננסית האיתנה - כל אלו שמו את חברת פרי נדל"ן כאחת מחברות הנדל"ן המובילות בישראל.
החזון הוא להמשיך ליצור וליזום בשנים הקרובות פרויקטים ייחודיים ואיכותיים בתחום הנדל"ן למגורים.

הנהלה

אלדד פרי
יו״ר ובעלים

אלדד פרי הנו מייסד ובעלי קבוצת אלדד פרי. החל את דרכו בהקמת משרד עורכי דין בשנת 2004, ולאחר שצבר מומחיות בתחום הנדל"ן הרחיב את עסקיו לתחומי פעילות חדשים. כיום מחזיק פרי בבעלות מלאה בקבוצת אלדד פרי ובחברות המאוגדות תחתיה, מתחומי עריכת הדין, הנדל"ן והיזמות.
אלדד פרי מחזיק ברשיון לעריכת דין בישראל.

לירון פרי
מנכ"ל פרי נדל"ן

בעל 9 שנות ניסיון בתחום הנדל"ן. כיהן כמנכ"ל חברת "סולארא" העוסקת בתחום ביצוע ובנייה של פרוייקטים בתחום המגורים, ובעברו כיהן כמנכ"ל חברות הנדל"ן "משכני הדרים".
בוגר תואר ראשון במשפטים (L.L.B) ובעל רישיון עריכת דין בישראל.